USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Pousada Uai Tiradentes Tiradentes Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Pousada Uai Tiradentes

Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

73

Pousada Uai Tiradentes 2*

 Wi-Fi

WiFi

 Parkeerplaats

Valetparking

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Het Pousada Uai Tiradentes hotel met 2 sterren heeft een uitstekende ligging en het Exposition Park bevindt zich op 12 minuten lopen ervan. Hier kunnen gasten genieten van decorelementen zoals tegelvloeren en gebruikmaken van parkeerplaatsen.

Deze comfortabele herberg is gesitueerd op 3 km van de Gruta Casa de Pedra en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals Balneario Aguas Santas 2 km verder. Pousada Uai is in de buurt van Cachoeira Paulo Andre in Tiradentes. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Praca Teofilo Reis do Nascimento, gelegen op 13 minuten loopafstand vandaan. Een van de belangrijkste bezienswaardigheden in Tiradentes is de Igreja de Santo António en het ligt op minder dan 550 meter van dit hotel. Geniet van de nabijheid van het station Tiradentes, gelegen binnen 15 minuten loopafstand.

De kamers zijn voorzien van een minibar, evenals breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Ingericht met een bureau, hebben ze ook een tegelvloer. De privébadkamers beschikken over een apart toilet en een douche samen met een haardroger en handdoeken.

Pousada Uai Tiradentes hotel beschikt dagelijks over een heerlijk buffet ontbijt. De hedendaagse keuken wordt geserveerd bij Tragaluz, gelegen op 300 meter hier vandaan.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Cachoeira Sao Jose
    3 km
  • Treinstations
  • Tiradentes Train Station
    1,3 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Brandblussers

Horeca

  • Speciale dieetmenu's

Diensten

  • Valetparking
  • Huishouding

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 22:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Uai Tiradentes hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Pousada Uai Tiradentes hotel te komen.
  • 🚗

    Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Uai Tiradentes hotel?

    Pousada Uai Tiradentes hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in 2-sterren Pousada Uai Tiradentes hotel?

    Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met 2-sterren Pousada Uai Tiradentes hotel.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in deze 2-sterren herberg uitchecken?

    Klanten van deze 2-sterren herberg moeten tot 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in dit 2-sterren hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in dit 2-sterren hotel is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in Pousada Uai Tiradentes hotel?

    In Pousada Uai Tiradentes hotel kunnen gasten uit Double Kamer en Driepersoonskamer kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Pousada Uai Tiradentes, Brazilië

Travessa Do Chafariz, 142, Tiradentes, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved